Zapisy na sezon 2022 otwarte!

Otworzyliśmy rejestrację na wszystkie nasze biegi z cyklu Kresowe Trail w sezonie 2022. Zachęcamy do jak najwcześniejszych zapisów na zawody oraz o przekazanie informacji o naszych biegach wszystkim pozytywie zakręconym pasjonatom. Prosimy o zapoznanie się z poniższym wpisem i regulaminem cyklu Kresowe Trail.

  • Zapisy odbywają się na platformie dostartu.pl. W wyszukiwarce wystarczy wpisać kresowe, aby odnaleźć wszystkie nasze imprezy. Na stronach poszczególnych biegów będą bezpośrednie odnośniki.
  • Przez system rejestracji możecie zamówić medale pamiątkowe oraz ubezpieczenie NNW, a także ubezpieczenie od braku możliwości udziału w zawodach m.in. z powodu choroby, czy kolizji drogowej.
  • Na naszych biegach będziemy dekorować najlepszych biegaczy we wszystkich kategoriach wiekowych.
  • Drużyny mogą rozliczać się w formie portfela. Polega to na tym, że na poczet startów drużyny np. sponsor wpłaca określoną kwotę. Wpłata drużyny zostanie zamieniona na zestaw voucherów, które będą mogły być użyte do rozliczenia się za starty w momencie rejestracji. Każdy kod będzie unikatowy i będzie mógł zostać użyty tylko raz. 
  • Zawodników prosimy o dokładne wpisywanie nazwy drużyny przy rejestracji. Rozbieżności w pisowni mogą spowodować, że drużyna będzie niedoszacowana w liczeniu klasyfikacji drużynowej.
  • Numery startowe będą obowiązywać na cały cykl Kresowe Trail. Prosimy o zachowanie ich na kolejne biegi.
  • Aby zostać sklasyfikowanym w klasyfikacji generalnej sezonu należy ukończyć minimum 7 biegów według zasady „połowa plus jeden”. Uroczystość uhonorowania najlepszych zawodników nastąpi na ostatnim biegu sezonu.
  • Aby zostać sklasyfikowanym w DUAL należy zarejestrować się do biegu Szpurt oraz do rowerowego Półmaratonu. Dodatkowo proszę wybrać odpowiednie pole w formularzach rejestracyjnych.

Będziemy wdzięczni za wszystkie opinie i sugestie. Telefony i maile są podane na podstronie Kontakty. Można się z nami komunikować także przez nasz FunPage na Facebooku. Zapraszamy do polubienia profilu. Dzięki temu istotne informacje będą docierać do Was szybciej.


Przeczytaj także nasz poprzedni wpis:

Zapraszamy na Kresowe Trail!